Příští měsíc vyjdou reedice alb

Autor: Olda <(at)>, Téma: Nové album, Zdroj: musicserver.cz, Vydáno dne: 12. 02. 2011

Sólovou kariéru Roba lze bezesporu považovat za velmi úspěšnou. Stihl vydat osm sólových alb, několik koncertních DVD a dvě výběrovky. Není divu, že se vydavatelství rozhodlo převážnou část této diskografie vydat v reedici.

Již 21. března vyjde sedm sólových alb v reedici jakožto komplet na CD+DVD. Placky 'Life Thru A Lens', 'I've Been Expecting You', 'Sing When You're Winning', 'Swing When You're Winning', 'Escapology', 'Intensive Care' a 'Rudebox' budou na přiloženém DVD obsahovat velké množství bonusového materiálu, který se k fanouškům z velké části dostane úplně poprvé. Najdeme na nich například vystoupení z pořadů 'Top Of The Pops', 'Later… with Jools Holland', 'Wetten daß?!' nebo záznamy z MTV Music Awards. Aby těch bonusů nebylo málo, rozsáhlejší by měly být i booklety, navíc celý komplet bude i velmi luxusně zabalen.

Připomeňme, že Rob dokázal jakožto sólový interpret prodat více než šedesát miliónů desek a jeho koncertní turné patří k těm nejúspěšnějším v dějinách hudebního průmyslu. Jeho aktuální loňská výběrovka 'In And Out Of Consciousness - Greatest Hits 1990 - 2010' se navíc doma ve Velké Británii stala nejprodávanějším výběrovým albem minulého roku.