Co prozradila nová kniha & kalendář

Autor: Olda <(at)>, Téma: Info 2009, Vydáno dne: 24. 09. 2010

Po delší odmlce se opět hlásím s novinkami... tentokrát jak to bylo s Robem a Kylie a také se čeští fanoušci můžou těšit na oficiální kalendář!

'You Know Me': Rob se smál nahé Kylie!

Nová biografická kniha 'You Know Me', která vyšla 20. září v anglické síti Tesco, prozradila něco o Robovi a Kylie, se kterou nazpíval duet 'Kids'. Rob se v ní přiznal, že se mu Kylie celá léta náramně líbila. Šanci u ní ale naprosto ztratil, když se před ním svlékla a on se začal přihlouple hihňat.

Robbie spolupracoval s drobnou Australankou v roce 2000 na videu k jejich hitu Kids. Závěrečná scéna vyžadovala, aby se Kylie svlékla do kalhotek. A právě tehdy došlo k tomu nešťastnému incidentu. Smutné je, že Robbie po kolegyni celá léta pokukoval a byl do ní trochu zamilovaný.

Prý ho ale nikdo nevaroval, že se při natáčení klipu Kylie svlékne. V nových pamětech Rob přiznal, že drobnou krásku nejspíš svým smíchem urazil.
Prý se choval jako hloupý výrostek, a to hlavně proto, že se mu tak líbila. "Prostě jsem se začal smát. Myslím, že to Kylie nevzala moc dobře. Asi jsem ji urazil, protože i ona si musela připadat dost zranitelná: nahá na scéně a přede mnou," píše Rob.

Také přiznal, že zřejmě právě v tu chvíli u ní ztratil jakékoliv šance. "Myslím, že naděje, které jsem si u ní mohl dělat, zmizely v okamžiku, kdy jsem se jí začal smát. Je sice možné, že jí nevadí být nahá, ale určitě jí vadí, když se jí začne smát nějaký idiot. Prostě jsem se neovládl."

Kylie se ale může utěšovat tím, že její britský kolega nebyl během filmování střízlivý. Prý aby si zklidnil nervy, vypil značné množství likéru Drambuie. Evidentně to ale nebyl dobrý nápad. Robbie, který se nedávno oženil, podle listu Metro doufá, že mu jeho oblíbená zpěvačka nakonec odpustí.

Kniha byla vydána k výročí dvaceti let působení Roba v hudebním průmyslu. Podílel se na ní jak samotný Rob, tak také Chris Heath, autor již jedné Robovy biografie 'Feel'.


Oficiální kalendář pro rok 2011

Po loňské odmlce ve vydání oficiálního kalendáře se letos fanoušci konečně dočkali! A i ti čeští! Právě dnes oficiálně vyšel nový kalendář. Jak jsem nedávno sliboval, dávám sem odkaz na jeho objednání (prozatím jen předobjednání). Kalendář stojí pouhých 299 Kč a nalezneme v něm spoustu nových fotografií, včetně těch, nafocených pro nové album 'In And Out Of Consciousness'.