Při vědomí i v bezvědomí

Autor: Olda <(at)>, Téma: Ostatní, Vydáno dne: 09. 06. 2010

Po delší odmlce se vám opět poslušně hlásím s novinkami. Co se za tu dobu přihodilo?

Nové album
Každého fanouška jistě potěší zpráva, že na podzim tohoto roku vyjde Robovo již desáté studiové album. Ovšem to nebudou nové songy, nýbrž kompilace těch největších hitů za dobu dvaceti let, po kterou Rob v hudebním světě působí. Jubilejní album bude obsahovat na 39 jak osvědčených hitovek i z dob Take That, tak také podle všeho pár nových songů, především nový song 'Shame', který Rob napsal a nazpíval s bývalým parťákem Garrym Barlowem a bude prvním singlem z nové desky. Tento singl vyjde 4. října a celý nový dvou diskový zázrak se bude jmenovat 'In And Out Of Consciousness: The Greatest Hits 1990-2010' ('Při vědomí i v bezvědomí: Největší hity') a vyjde oficiálně 11. října.


Soccer Aid 2010

Jak dopadl letošní ročník charitativního fotbalového utkání Anglie vs. Zbytek světa?Zápas se konal v neděli 6. června na slavném a vyprodaném stadionu Old Trafford v Manchesteru. Opět proti sobě nastoupily mužstva Anglie a Zbytku světa v zájmu charity. Na rozdíl od minulých ročníků, letos hráče Zbytku světa posílily hvězdy jako Zinedine Zidane, Michael Scheen, Woody Harrelson nebo Simon Baker.
Jak zápas dopadl? Letos vyhrál zbytek světa, ale až na penalty, jelikož samotný zápas skončil remízou 2:2. Jinak UNICEF za tento počin získal přes 2 miliony liber.


Rob při focení v novém obleku od společnosti Marks & SpencerRob a herec Michael Sheen, hráč Zbytku světaRob na tréninkuFoto z tréninku