Rob pomáhá, bude pomáhat, jen sobě nepomáhal

Autor: Olda <(at)>, Téma: Bulvár 2009, Vydáno dne: 13. 03. 2010

Rob se nedávno svěřil, že byl minulý rok závislý na marihuaně, která mu vyvolala pocity hladu a proto velmi přibral na váze. Rob řekl UK magazine Radio Times: "Viděli jste mě v roce 2009? Podívejte se rok zpátky. Jó, rok 2009 - rok marihuany. Tráva je skvělá droga. Ale ke mě se vůbec nehodí. Vůbec." "A k další závislosti stačí vypít šálek čaje. Kofein v něm obsažený mi bohatě poslouží."
Rob pomáhá se závislostí na alkoholu i se záchranou manželství svému kamarádovi Marku Owenovi. Ten prožívá krizi se svou manželkou Emmou, kterou měl během jejich vztahu podvádět a již delší dobu měl problémy s alkoholem. Rob mu údajně nabídl jeho dům v Los Angeles, kam Mark může utéct od všech problémů. Zdroj prozradil: "Mark přiznal, že měl a má potíže s pitím. Robbie je ten správný, kdo by mu mohl pomoci."
Rob mezitím chystá další charitativní zápas 'Soccer Aid' pod záštitou UNICEF. Tento rok jej ale nebudou moderovat Ant & Dec, jelikož mají práci na Britain's Got Talent. Místo nich se hostování ujme moderátor britského X-Factoru Dermot O'Leary. Zápas se uskuteční v červnu na stadionu Old Trafford, domovském stadionu Manchesteru United.