Turné 2011 a Leona Lewis

Autor: Olda <(at)>, Téma: Info 2009, Zdroj: musicserver.cz, Vydáno dne: 06. 01. 2010

Robovi fanoušci zažívají velké zklamání. Zpěvák se totiž rozhodl posunout své plánované turné až na příští rok. Opak zklamání teď prožívá Leona Lewis, která se s Robem chystá natočit nové songy...

Turné 2011

I když to krátce po vydání poslední placky 'Reality Killed The Video Star' vypadalo, že Robbie již na jaře vyrazí na světové turné, dnes je všechno jinak. Důvodem jeho rozhodnutí je, že se vnitřně necítí natolik vyrovnaný, aby během náročné šňůry nesáhl opět po drogách.
"Turné by v tento okamžik bylo vcelku nebezpečné. Moc dobře vím, kam by to mohlo vést. Část mého já má sebedestruktivní sklony, které mě již několikrát dotáhly až k drogám. Proto věřím, že to vyjde alespoň v roce 2011," uvedl zpěvák koncem minulého týdne na tiskové konferenci v Sydney.
Prozatím tak musí fanouškům stačit slyšet Robbieho Williamse alespoň z televize a rádia. Již v únoru by měl přijít se třetím singlem z aktuální desky, jeho titul sice prozatím nebyl zveřejněn, ale bude to s největší pravděpodobností song 'Starstruck' nebo 'Morning Sun'.


Leona Lewis spolupracuje s Robem

Každá spolupráce velkých hvězd pop music slibuje úspěšné hity. A stejný potenciál má i společné dílo zpěvačky Leony Lewis a ostříleného barda Robbieho Williamse.
Fanoušci se ale nedočkají jen jednoho kousku. Hvězdy mají dát ve studiu dohromady celkem dvě písně a pracovat na nich začnou již v příštím týdnu, během halového turné Leony Lewis. To by také mohlo znamenat, že by se Robbie Williams mohl objevit na její show jako čestný host.
Leona Lewis je ze spolupráce s bývalým členem Take That skutečně nadšená a nechala se slyšet, že Robbieho Williamse velmi obdivuje. Jak dále stojí v britském plátku Mirror, zpěvačka chystá i jeden song s Calebem Followillem, frontmanem kapely Kings Of Leon.