Telegraficky: Rob prodává dům v Anglii a svede boj se Susan Boyle

Autor: Olda <(at)>, Téma: And Through It All - Robbie Willams 1997 - 2006, Vydáno dne: 01. 11. 2009

Rob kvůli anglické zimě prodává dům a stěhuje se zpět do LA a mezi vánočními hity se popere se Susan Boyle...

Bookmakeři na Boyle sází 2:5, na Williamse 20:1

Williams a Boyle jsou nyní velkými rivaly a oba absolvují jakýsi zápas o přízeň posluchačů. Vítěz bere vše. Tedy spíš vyhrává největší hudební cenu roku: číslo jedna ve vánočním žebříčku hitparád. Hudební publicista Gambaccini se jen směje a říká, že ví, jak to dopadne. "Není to útok na Robbieho, je to prostě jasné, bizarní, ale je to tak. Boyle je prostě příběh letošního roku pro celý svět, a to jí přinese nejvyšší prodeje."

Rob se vrací do LA a prodává dům v Anglii

Robbie pobyl v rodné Anglii osm měsíců a už zase míří zpět do Los Angeles. Na život ve vlasti už si nedokáže zvyknout kvůli chladnému a vlhkému klimatu a těší se s partnerkou Aydou Field na slunnou Kalifornii. Dům v Anglii, který koupil v únoru za 8,5 miliónu liber, se rozhodl prodat. Ovšem se ztrátou jednoho miliónu liber, což v přepočtu činí zhruba 29,5 miliónu korun.

"Robbie zoufale touží po tom, aby se vše rychle vyřešilo, než by měl čekat na to, že získá nějaké peníze. Vrátit se zpět do Států a usadit se tam s Aydou je pro něj prioritou. Pár lidí už o ten dům projevilo zájem," přiznal Williamsův kamarád.
Pětatřicetiletý zpěvák už dříve přiznal, že koupě domu byla trochu unáhlená. Ale po pěti letech v Los Angeles chtěl mít rychle zase nějaké sídlo v Anglii. Za své tedy přijal renovované sídlo z osmnáctého století, u něhož je dokonce hangár na helikoptéru, chrámy a fontány.
"Ayda vždycky chtěla zažívat změny ročních období a byla zima a bylo to okouzlující. Zahrada je docela zvláštní, zimní říše divů a člověk se chce jen tulit. Jenže pak přijde léto a počasí se příliš nezmění. Tak si říkáte, hm, tak Los Angeles bylo dobré. Každý den se budíte do sluníčka. Vaše tělo se cítí jinak a vaše mysl se cítí jinak, tak se vrátíme," přiznal Robbie nedávno.