Bulvár: Léky a svatba?!

Autor: Olda <(at)>, Téma: Bulvár 2009, Vydáno dne: 09. 10. 2009

Rob prozradil, že by se rád oženil s přítelkyní Aydou. Také na sebe "prásknul", že se dříve utápěl v práškové a drogové extázi...
"Věčný starý mládenec" se chystá usadit: pětatřicetiletý Rob se prý v dohledné době ožení s přítelkyní Aydou Fieldovou. "V podstatě jsme přece už manželé," řekl Williams magazínu GQ.

Williams a třicetiletá herečka Fieldová jsou spolu už dva roky. Předtím měl zpěvák často se střídající románky.

"Sebral jsem odvahu k největšímu skoku, jaký byl u mě vůbec možný. Když by se ale ráda vdala, pak se tedy vezmeme." A Williams prý pomýšlí i na potomstvo. "Ona chce až dost dětí, ale má přece tak pěknou postavu," rozumoval v rozhovoru.

Vyrovnat se se sebou samým mu prý pomohla Ayda, řekl zpěvák. V interview pro listopadové číslo magazínu, z něhož citovala předem výňatky agentura DPA, ovšem vypráví i o záhadných jevech a létajících UFO, která prý viděl.


Bral Rob Vicodin?

Lék Vicodin mnozí z vás určitě znají, pokud jste alespoň jednou viděli seriál Dr. House. Teď i Rob prozradil, že ho před několika lety málem zabily drogy. Během noci si byl schopný vzít 20 pilulek Vicodinu, který před svou tragickou smrtí bral i Michael Jackson!

"Do 24 hodin jsem mohl být mrtvý," prozradil o sobě zpěvák.

Závislost Roba na drogách se před několika lety dostala do stádia, ve kterém šlo o život. K problémům s alkoholem a drogami se přidala ještě závislost na lécích na předpis, jako jsou prášky proti bolesti a antidepresiva.

"Dostal jsem se do stádia, ve kterém je vám jedno, jestli žijete nebo jste mrtvý, protože přesně tam vás to dostane. Nebylo to nejlepší období mého života. Anna Nicole Smith zemřela kvůli práškům, Michael Jackson a Heath Ledger taky. Mohl jsem k nim patřit, prozradila hudební hvězda deníku The Sun.

Na odvykací léčbu se rozhodl zpěvák nastoupit v den svých 33. narozenin, v roce 2007. Kromě Vicodinu, který zřejmě zapříčinil také smrt Michaela Jacksona, bral Williams také Adderall, speed, extázi, kokain, LSD a heroin. Byly to ale léky na předpis, které ho málem připravily o život.

Také o nich zpívá ve své písni s příznačným názvem 'Good Doctor'. V textu popisuje návštěvu lékaře, kterého se snaží přesvědčit, aby mu dal léky na předpis. Podle písně by byl vděčný za Vicodin, Adderall, xanax, kodein, morfin, opium nebo metadon.