Rob byl třikrát na prahu smrti

Autor: Olda <(at)>, Téma: Ostatní, Zdroj: blesk.cz, Vydáno dne: 28. 09. 2009

Rob celý život musí zápasit s nějakou závislostí. Kokain vystřídal alkohol, jehož se pak snažil zbavit léky proti depresi. Jenže pak se stal závislým i na nich a jejich "kouzelná moc" ho jednou málem sprovodila ze světa.

Bylo to přesně na jeho 33. narozeniny, když se přihlásil do věhlasné léčebny Meadows v Arizoně. A lékaři mu svěřili, že tak učinil doslova za minutu dvanáct.

"Bylo to sakra vážné. Robbie Williams neodchází do léčebny jen proto, že jeho život se vymkne kontrole. Na dveře mi klepala smrtka, což mi pomohlo rozhodnout se pro léčbu," přiznal teď britský zpěvák.

Divokou jízdu nejrůznějšími závislostmi nastoupil Robbie v době, kdy zažíval vrchol slávy se skupinou Take That. Kokain střídal s alkoholem a neomámený býval zřídka.
"Drogy téměř zničily Robbieho tak, jak jsme ho znali a milovali. Během toho došlo minimálně třikrát k tomu, že málem zemřel. Byl naprosto mimo. V nejhorším období bral i třicet gramů kokainu denně. To není žádné přehánění. Byl naprosto mimo," prozradil Williamsův bývalý manažer Kevin Kinsella.

Relaps ale hrozí britskému zpěvákovi neustále: "Vím dobře, že mám sebedestruktivní povahu. Ale vadí mi to v tom, abych byl šťastný? Nikoli."