Telegraficky: Rob, který se k Take That nevrátí, je s Aydou štastný, ona ale byla zaskočena

Autor: Olda <(at)>, Téma: Ostatní, Vydáno dne: 04. 04. 2009

Rob nedávno prozradil, jak se s Aydou v Británii mají - Ayda je tam prý "velmi šťastná", ovšem co dostala od Roba k narozeninám, je velmi podivné. Nedávno také Gary Barlow vyvrátil tvrzení (což se dalo čekat), že se Rob vrátí k Take That...

Aydě se v Británii moc líbí

"Ayda je zde v UK moc, moc šťastná," prozradil nedávno Rob. "Byli bychom štastni i v Bagdádu." Naštěstí jsou v jeho rezidenci na venkově ve Wiltshireu. Ayda se tedy musí vypořádat s rozmary britského počasí, Robovými zápasy Port Vale, 42 šálky čaje denně a všudypřítomnou nálepkou HP.
Ovšem jiný zdroj tvrdí, že se Ayda soustředí spíše na úspěch v televizi: "Léta tvrdě pracovala na tom, aby se dostala tak vysoko ve své kariéře, kde je dnes. Určitě nebude jen tak posedávat někde na anglickém venkově."
Zdroj: thesun.co.uk


Rob chce Aydu ještě krásnější, ovšem trochu netradičním způsobem

Rob si zřejmě potrpí na netradiční dárky. Naposledy to ukázal, když vybíral dárek pro Aydu k jejím narozeninám. Ayda od Roba dostala slizké červy, které mají blahodárné účinky na pleť. Kdo byl překvapený, nebyla jen Ayda, ale i Rob - její reakcí.
Tyto "potvory" jsou vlastně druh měkkýšů, kteří se živí lidskými chlupy a podílejí se na obnově pokožky, přičemž mají silné hydratační účinky.
Ayda byla z netradičního dárku velmi nadšená. Zdroj stroze prozradil: "Dojalo ji to."
Zdroj: topky.sk


Barlow: "Rob se k nám nepřipojí."

Sám Barlow nedávno vyvrátil zvěsti, že by se Rob opět připojil k Take That... Že nás to nepřekvapuje :-) Řekl, že Take That budou poctěni spoluprací s Robem, ale to, že by se k nim jejich bývalý parťák zvou přidal, prý nehrozí.
Zdroj: celebritywonder.com