BULVÁR: Rob, o 10 let mladší, je připraven vrátit se k Take That

Autor: Olda <(at)>, Téma: Ostatní, Vydáno dne: 28. 03. 2009

V bulváru se teď objevilo mnoho článků po tom, co se Rob objevil v Manchesteru na premiéře muzikálu "We Will Rock You", kde také prozradil, že je "Připraven vrátit se k Take That."...Blesk.cz:

Bývalá hvězda skupiny Take That Robbie Williams (35) se vrací na scénu. Vypadá to, že mu život v Británii, kam se nedávno vrátil po 'dobývání' Ameriky, svědčí - vypadá teď o 10 let mladší!

V britském Manchesteru Robbie Williams potvrdil, že je znovu ve formě. Hladce oholený a s mladistvým sestřihem vypadal na premiéře muzikálu We Will Rock You na 25 let! Zprávu v pátek přinesl server Bild.de.

Ruku v ruce zpěvák přišel i se svou ex-přítelkyní, herečkou Aidou Field (29). Je vidět, že život v Anglii, kam se Robbie vrátil začátkem roku, zpěvákovi svědčí. V Los Angeles, kde se snažil rozjet svou americkou kariéru, se mu příliš nedařilo.

"Robbiemu Británie už moc chyběla. Chtěl se vrátit zpět posledních dvanáct či osmnáct měsíců. Miluje totiž britskou kulturu a Brity a chce tady trávit více času" přiznala Williamsova sestra Sally Symonds magazínu Hello.


Ceskenoviny.cz:

Britský zpěvák Robbie Williams oznámil, že je připraven vrátit se do své bývalé skupiny Take That a že její ostatní členové by jeho návrat uvítali. V rozhovoru pro list The Mirror řekl, že jeho opětovné shledání se čtveřicí někdejších kolegů je "každým týdnem pravděpodobnější", a dodal, že je s nimi "v pravidelném kontaktu".

Pětatřicetiletý Williams opustil Take That v roce 1995, podle médií zčásti kvůli napjatým vztahům se zpěvákem a frontmanem skupiny Gary Barlowem. Pětice se o rok později rozpadla, ale před třemi lety, kdy se sešla k turné po Británii věnovanému desátému výročí od jejího rozpadu, ohlásila comeback. Nakonec natočila novou desku a podepsala smlouvu na další dvě, to vše ale už bez Williamse. Původně však prý obnovená skupina uvažovala, že jej přizve ke spolupráci na albu z roku 2006 Beautiful World, a množily se také spekulace, že by se Williams mohl vrátit. To se však nestalo a tato možnost vyvstává zřejmě až nyní.
Williams vysvětlil, že on i kapela hodili vzájemné neshody za hlavu. "Dozráli jsme," řekl Williams. "Teď už se tomu smějeme."

Podle zpěváka se zdá, že jeho bývalí kolegové z Take That jsou pro, aby se vrátil a někteří lidé to považují za hotovou věc. "Uvidíme, co se stane, ale mám hlavu na správném místě, takže pokud mi dá Gary vědět, jsem připraven," řekl Williams.

Obnovená skupina Take That získala v letech 2007 a 2008 hudební cenu British Awards. Její dvě alba Beatiful World (2006) a Circus (2008) pronikla do čela hitparád.

Williamsovým posledním sólovým albem byl Rudebox (2006), který se také dostal na špici žebříčků nejúspěšnějších hitů, jeho prodej v Británii ale dalece zaostával za albem Beautiful World.