Rob vyjel za tajemnem

Autor: Olda <(at)>, Téma: Ostatní, Vydáno dne: 02. 02. 2009

Jak se zdá, Rob se v Anglii těší většímu zájmu fotografů než v USA. Tentokrát byl vyfocen při vyjížďce na kole. Proč?
Rob si v pátek vyjel na svém novém kole, které si minulý týden koupil ve Swindonu. Vydal se na obhlídku okolí svého nového sídla, které údajně leží na zvláštních neviditelných energetických čarách, které jsou prý lákadlem pro UFO.Robův nový dům rozkládající se na 71 akrech ve Wiltshire za 7 milionů liber.


Minulý rok bylo v této oblasti hlášeno 45 pozorování UFO, což zbystřilo Robovu pozornost. Možná také proto si koupil dům zrovna v této oblasti - oblasti Wiltshireu, kde se mj. nachází slavný Stonehenge. V této oblasti se také nacházejí velmi staré tajemné útvary jako například obrovský kůň "vytesaný" do kopce nebo 5000 let starý kamenný kruh, který pravděpodobně sloužil k magickým účelům, samozřejmě Stonehenge a v létě se zde objevují kruhy v obilí.Rob byl navíc pozván na konferenci o UFO 'Weird 09' pořádané Swindonskou organizací 'SUFOR', která se bude konat v dubnu ve měste Trowbridge ve Wiltshireu.
Pořadatel konference řekl: "Wiltshire má velmi bohatou historii co se týče nevysvětlitelných jevů. Máme u nás velký počet pozorování UFO, nacházejí se zde kamenné kruhy ve Stonehenge a Avebury a také prastaré tajemné místa jako například Silbury Hill. Myslím, že Robbie bude naší konferencí nadšen."