Zpět do Británie: máma nebo Ayda?

Autor: Olda <(at)>, Téma: Ostatní, Zdroj: blesk.cz, Vydáno dne: 20. 01. 2009

Pět let Rob zkoušel štěstí v USA, ale americký sen se na něj neusmál, neprorazil. Proto se chce teď vrátit do Británie!

Rob se snažil za Atlantikem prorazit a stát se známější tváří i pro Američany. Jenže od roku 2004 se mu to stále nepodařilo, takže podle přátel a blízkých zvažuje návrat do rodné Británie. Navíc na něj tady čeká slibná kariéra ve skupině Take That, která ohlásila comeback.

Robbie se ale dočasně vrátil do Británie už před Vánocemi, aby podpořil svou matku Jan. Ta totiž musela 19. prosince na operaci srdce, chirurgové jí provedli bypass. "Robbie je zničený. Jan pro něj znamená vše. Je tou osobností, při níž bude vždy stát," uvedl zdroj blízký zpěvákovi pro magazín 'Now'.

Jenže Williams teď našel v USA lásku – herečku Aydu Fieldovou, která Hollywood rozhodně neopustí. "Řekla mu, že nemůže opustit Hollywood, pokud se má proslavit jako herečka. Pro Robbieho je to rána," dodal zdroj.

O Robbieho návratu do Británie také svědčí fakt, že se velmi sblížil s Garym Barlowem, kolegou ze skupiny Take That. S ním se přitom před čtrnácti lety zuřivě pohádal a opustil kvůli němu skupinu a začal sólovou dráhu. Teď však prý nalezli společnou řeč, plánují comeback skupiny a navíc si rozumí tak, že se z nich stávají velmi blízcí přátelé.