Telegraficky: Van Doorn, Take That i šipkový mistr

Autor: Olda <(at)>, Téma: Ostatní, Vydáno dne: 05. 01. 2009

Van Doorn by chtěl spolupracovat s Robem na novém albu, o Take That prý natočí film a šipkový mistr Phil Taylor si vzpomněl na Roba...

Van Doorn by se chtěl podílet na Robově novém 'comebackovém' albu

Německého DJe nejdříve překvapilo, že může použít Robův zpěv na svůj taneční remix 'Close My Eyes', který se teď chystá vydat jako singl. A doufá, že by Robovi mohl pomoci i s jeho novým albem. "Zremixoval jsem jeho 'We're The Pet Shop Boys' a poslal na jeho management. Rob z toho byl nadšený a myšlenka vydat ho se mu zalíbila. Rád bych s ním někdy spolupracoval i ve studiu."


Film o Take That?

Take That chtějí udělat film o své popové kariéře. Oslovili filmové producenty s myšlenkou natočit o nich film od jejich počátků v roce 1990, přes jejich rozpad v '95 až po současnost. Film by se ale měl hlavně zajímat o současné členy TT (G. Barlow, H. Donald, M. Owen a J. Orange) jak se pokoušeli uspět na své sólo kariéře. Dosud se ovšem neví, jestli se Rob bude na tomto filmu podílet.
Zdroj prozradil: "Kluci si myslí, že by to byl skvělý nápad.
Kluci ovšem sami sebe hrát nebudou, o hercích rozhodne casting. Celý příběh začne v Manchesteru, kde kluci podepsali smlouvu. Celý příběh bude pokračovat přes jejich vzestup, po odchod Roba v a následný rozpad v '95 a následně až po jejich comeback před třemi lety. Film by prý mohl být trhákem.


Mistr v šipkách si vzpomněl na Roba

Pochází také ze Stoke a také miluje fotbal - šipkový mistr Phil Taylor. Phil řekl v jednom interview: "Poslal jsem Robovi vánoční přání, jelikož mě podporuje a v průběhu let jsme se stali dobrými kamarády. Přál bych si, aby se vrátil zpátky do Anglie a taky bych ho rád viděl zpátky s Take That. Hrál jsem s ním několikrát šipky a na amatéra hraje docela dobře."
"Robovi jde skoro všechno... Stejně jako mě. Jsem takový Robbie Williams v šipkách. Myslím, že i zpívám líp než on," zavtipkoval Phil.