2009: Robův 'Tomback'

Autor: Olda <(at)>, Téma: Nové album, Vydáno dne: 03. 01. 2009

Robbie Williams byl teď dlouho v ústraní, ale hudební rok 2009 bude patřit jemu. Vděčí za to Tomu Jonesovi...

Rob už snad ani neplánoval svůj návrat do světa show byznysu... Dokud nepotkal Toma Jonese.

Robův starý známý Tom ho prý nedávno znovu 'nakopnul' poté, co se přistěhoval do stejné čtvrti v Los Angeles jako bydlí Rob.
Tom Jones, který svůj comeback uskutečnil minulý rok albem '24 Hours', řekl deníku Mirror: "Pokud mi nějaký zpěvák řekne o radu, dám mu ji. Rob se mě zeptal: 'Jaktože máš pořád takový úspěch? Někdy si myslím, že to zpívání není pro mě.' A na to jsem mu odpověděl: To protože zpívání miluju. Rob ale odpověděl, že on je někdy opačného názoru."

"Řekl jsem mu, ať si to prostě užívá a ať se nebojí. Že se mu nemůže pořád dařit podle jeho představ. Pokud ho to nebude bavit, tak s tím bude jenom zápolit a to není dobře. Já jsem to zažil jen jednou, když jsem kdysi každý den vystupoval ve dvou show v Las Vegas a nemohl jsem pít alkohol. "

Rob má již několik trumfů v rukávu pro své nové album, včetně 'ložnicového' rapu s Tomem Jonesem, který spolu nazpívali:

"Vzpomínám si, jak mi Rob řekl, jestli bych k němu nechtěl přijít a něco s ním nahrát. Má totiž ve své ložnici nahrávací studio. Psal se svými kamarády písničku. Dokončili jsme ji a nazpívali. On rapoval a já jsem zpíval refrén. Ale nevím, co s ní chce udělat."


Robův comeback to určitě bude. A bude dost velký, aby Rob opět ukázal, že nezapomněl psát hity a bude to i opětovný návrat na samé vrcholy hitparád?
Doufejme, že ano.
Teď už si musíme jen počkat. Album by mělo vyjít v první polovině letošního roku.