Rob prohrál soud

Autor: Olda <(at)>, Téma: Info 2007, Vydáno dne: 11. 12. 2007

Rob prohrál v Londýně soudní proces s Nigelem Martinem-Smithem, bývalým manažerem boybandu Take That...
Ve skladbě, The '90s z alba Rudebox, totiž prý naráží na to, že Martin Smith v dobách největší slávy okrádal kapelu o zisky a peníze si strkal do vlastní kapsy. Rob se nyní za text písně 90’s musí omluvit. A navíc zaplatit náhradu škody ve výši téměř 700 tisíc eur (více než 18 milionů korun). Rob přitom popírá, že by narážky v textu myslel tak, jak je manažer a část veřejnosti pochopili.
"Robbie Williams chce vysvětlit, že svým textem nechtěl vzbudit dojem, který vyvolal. Nikdy si nemyslel, že by Martin-Smith kradl Take That peníze," tvrdil David Sherborne, který Williamse zastupoval u soudu. A dodal, že zpěvák se přesto všechno chce za nepříjemnosti, které nechtě vyvolal, omluvit.
Spory Martina-Smithe a Williamse se táhnou již delší dobu. „Je to obyčejný narcista,“ prohlásil o Robbiem Martin-Smith, který v 90. letech Take That vytvořil a Williamse obviňuje z toho, že dodnes na slávě Take That parazituje. „Potřeboval by pět let dovolenou. Musí si udělat pauzu a přestat sám sebe tolik milovat,“ řekl o svém bývalém svěřenci po skončení procesu.