Robbie Williams je stále součástí značky Take That

Autor: robbies <(at)>, Téma: Take That, Zdroj: ceskenoviny.cz, 16.03. 07, Vydáno dne: 17. 03. 2007Fanoušci britské kapely Take That a jejího bývalého člena Robbieho Williamse opět získali naději, že uvidí všech pět pohromadě. Skupina si musela nechat znovu patentovat svoji značku Take That, protože jim stávající propadla. Zahrnula do ní právě Williamse, což podle deníku The Sun není u členů, kteří kapelu opustí, obvyklé.

 

Členové Take That - Gary Barlow, Howard Donald, Jason Orange a Mark Owen - si žádost podali k Britskému patentnímu úřadu minulý měsíc. Williams tak stále vlastní práva na kapelu i navzdory tomu, že se k nim po jejich loňském znovusjednocení po deseti letech nevrátil.

Z Take That odešel Williams v létě 1995, další rok v únoru se rozpadl zbytek kapely.

Williamsův mluvčí deníku The Sun potvrdil, že zpěvák v současné době nemá příjmy ze starých skladeb ani jiných prodávaných suvenýrů týkajících se kapely.

Podle mluvčího patentního úřadu je však tento krok, kdy skupina zahrnula do značky i bývalého člena, neobvyklý. Další populární skupiny prý ze svých značek bývalé členy vyřazují.

Britský tisk neustále spekuluje o možnosti návratu Willamse do kapely. Take That se také často vyjadřují, že Williams k nim má dveře stále otevřené a může se kdykoliv vrátit. V úvahu připadá i jejich společného vystoupení na plánovaném koncertním turné kapely letos před Vánocemi.

Take That se dali dohromady vloni, kdy uspořádali turné po Anglii po deseti letech od rozchodu. Mezitím začali skládat, vydali album Beautiful World a za singl Patience získali v únoru prestižní cenu Brit Awards za nejlepší singl. Momentálně bodují v hitparádách s druhým singlem Shine.