Robbie má milenku.. a o jedenáct let mladší

Autor: robbies <(at)>, Téma: Robbie a ženy, Zdroj: super.cz, 1. 2. 2007, Vydáno dne: 01. 02. 2007

Už o tom asi většina z Vás četla někde jinde, ale co se dá dělat:)

Robbie to v poslední době nemá lehké. Byl zvyklý na úspěch, a kamkoli se hnul, byl obletován fanynkami.
Ale od té doby, co se přestěhoval z Anglie do Los Angeles, aby pěvecky prorazil i za Atlantikem, se mu moc nedaří. Je odmítaný fanoušky i americkými ženami, což je pro známého Casanovu dost velká změna. Vždyť jeho postelí prý prošlo bezpočet žen, mezi které patřily třeba i zpěvačky Geri Halliwell (34), Nicole Appleton (32), herečka Nicole Kidman (39) nebo modelka Rachel Hunter (37).

Naštěstí ale teď našel útěchu u mladičké herečky Michelle Trachtenberg (21), se kterou tráví prakticky všechen svůj volný čas. Nikdy jsem ho takhle nezažil, kam se hne Michelle, tam jde i on, tvrdí jeden ze zpěvákových přátel a dodává, že Robbie byl sice už hodněkrát zamilovaný, ale tentokrát to vypadá dost vážně.


Snad mu mladá kráska pomůže, i co se týče jeho maniodepresivní psychózy, se kterou se teď léčí u psychiatrů. Navíc Robbieho čeká velké vystoupení, 25. března se totiž v newyorské Madison Square Garden bude konat koncert při příležitosti 60. narozenin Eltona Johna. A Williams jako jeho dlouholetý přítel tam samozřejmě vystoupí, což by mohl být dobrý úvod pro jeho kariéru v Americe. Navíc prý pro Eltona chystá výjimečný dárek v podobě striptýzu, takže by tím mohl třeba získat i srdce fanynek.


No uvidíme, jak to dopadne s jeho kariérou a novou láskou. Třeba se nakonec rozhodne usadit a založit rodinu, i když to k tomuhle divokému zpěvákovi zrovna moc nesedí. Ale každopádně mu to přejme, už jen za to, co pro nás všechno udělal:)