Robbie nabídne 'Madonnu', 'Krále Bonga' i 'Vypínač'

Autor: Roman <robbiewilliamswebzcz(at)centrum.cz>, Téma: Rudebox, Zdroj: 25. 01, 2007, musicserver.cz, Vydáno dne: 25. 01. 2007

Tak tohle si může dovolit vážně jen takový frajer, jako je Robbie Williams. Normální je vypouštět do světa jeden singl za druhým, ve výjimečných případech eventuelně dva naráz, ale fešák Robbie vsází rovnou na tři singly najednou.
 

Od počátku tohoto týdne můžete na našich stránkách zhlédnout video ke skladbě "She's Madonna", která vyjde na singlu 5. března snad v celé Evropě. Skladba, která vznikla v produkci dua Pet Shop Boys, má již i své remixy, které spáchali Kris Menace a Chris Lake. Tím však v žádném případě zimní nášup Robbieho nekončí. Austrálii ve stejnou dobu zahltí další skladba z desky "Rudebox", svižná "Never Touch That Switch", která se v třech různých remixech již od minulého týdne prohání po tamnějších diskotékách.

 

Stále je však ve hře i aktuální píseň "Bongo Bong And Je Ne T'Aime Plus", která se od Robbieho Williamse hraje v českých rádiích v současné době asi nejvíce. Nejenže i tato píseň má své video, ale proslýchá se, že by měla být použita i na novou Robbieho reklamní kampaň, která odstartuje již koncem příštího měsíce.