Něco málo o Robbiem :)

Autor: robbies <(at)>, Téma: Robbie a ženy, Vydáno dne: 18. 01. 2007







Poznávací znamení:
Pokud je to jen trošku možné, sundá si kalhoty a ukáže vám svůj holý zadek. Když se jeho pozadí stane nudnou podívanou, klidně se svlíkne i z kůže, jako v klipu k písničce Rock DJ.

Jaký byl ve škole:
Už na základce měl pověst třídního šaška, který nezkazí žádnou srandu. Chodil se do školy bavit. U děvčat byl populární, ale nebyl to žádný lamač srdcí. Byl docela při těle, díky čemuž si taky vysloužil přezdívku "tlusťoch", a jeho nejsilnější zbraní byl prostě jeho humor. V osmi letech už byl Rob členem pěti divadelních spolků ve Staffordshiru, chodil i na hodiny tance a stepu.

Jak začínal:
Před osmnácti lety začínal jako ulízaný sladký chlapeček v boybandu Take That. Když ho role loutky přestala bavit, přestřihl v roce 1995 nitky a vrhl se na sólovou dráhu.

Čím prudí:
Soustavně si z někoho utahuje. Například novináře z celého světa doběhl předstíranou lovestory s Geri Halliwell.

Na čem ujíždí:
Svůj strach z vystoupení zaháněl alkoholem. Později sáhl i po tvrdší droze. "Alkohol a koks mám spojený dohromady. Když piju, chce se mi spát. Abych zůstal vzhůru, beru zase koks." prozradil kdysi v jednom rozhovoru. Závislost ho zahnala až do léčebny. Od té doby je prý "čistej", ale podle očitých svědků na něj při každém odchodu z pódia čeká v zákulisí bodyguard se zapáleným jointem...

S kým chodí:
Jak během éry Take That, tak i na jeho sólové dráze údajně prošly jeho postelí stovky dívek. Bral je prý jen jako spotřební zboží, s kterým si pak neměl co říct. Tu opravdovou lásku tak stále ještě nepoznal. Robbie ale nikam nespěchá, podle svých slov se hodlá usadit, až mu bude 35.

Slavná hláška:
"Geri mám moc rád, jsme přátelé. No a občas se spolu vyspíme."

V čem je nejlepší:
Skvělý zpěvák, největší ironik a šašek.. a krásnej:)