Bad guy vs. Good guy

Autor: robbies <(at)>, Téma: Robbie a ženy, Vydáno dne: 16. 01. 2007

Rebel s vizáží dítěte, andílek "mixlý" s hajzlíkem, slaďouš s vulgárním slovníkem... to všechno je Robbie- muž hned několika tváří! Téměř u všech celebrit je na první pohled poznat, zda je dotyčný good guy, nebo bad guy. Tentokrát to ale nejde! Robbie je prostě případ!:)

BAD GUY
U nohou mu leží mraky fanynek, které bez mrknutí oka překračuje. Touží najít lásku s velkým L, ale zároveň přiznává, že neví, co je to věrnost. Jeho nároky na dívčí krásu nejsou právě skromné, navíc se netají tím, že mu nejsou lhostejní ani muži. Jedno je ale jisté - Robbie by rozhodně nesnesl, aby jeho láska byla zároveň jeho fanynkou. Neumí si ale představit ani to, že by se do něj zamilovala dívka, pro kterou byl do té doby bezejmeným mužem. Na to je zase až příliš velký ješita. Na opravdovou lásku proto kašle a střídá holky jak hotelové pokoje, ve kterých přespává. A protože musí neustále na něčem ujíždět, našel si místo drog a alkoholu prozměnu hazard. Kasina a roztáčení peněz, to je další Robbieho prokletá vášeň. Naštěstí ho tahle posedlost může přivést maximálně na buben, což by mu prý absolutně nevadilo. Dalším jeho úletem jsou kérky, kterými si touží zaplnit celé tělo (ale musíte uznat, že ty jeho vlaštovky jsou ukrutně sexy). Jinak je Robbiemu všechno totálně ukradené, včetně jeho budoucnosti. Drogy z něj přece jen udělaly bad guye, který ubližuje sobě i svému okolí a radost ze života je pro něj španělskou vesnicí.

GOOD GUY
Jeho dojemné ploužáky a songy protkané vášní rozbrečely už miliony holek. Robbie s nima láme srdce na požádání a svými koncerty vyprodává haly na celém světě. No, uznejte sami že je to jako sen, zpívat s bezmála stopadesátitisícovým davem a Robbiem hitovku Angels a cítit těch stopadesát tisíc srdcí, co v tuhle jedinečnou chvíli bijou stejně (když ovšem vynecháte kapesní zloděje a prodavače párků). Tohle si člověk zapamatuje navždycky.. Takže ani není divu, že jeho skalní fanynky nechtějí uvěřit tomu, že by "jejich" sladký, božský a citlivý Robbie mohl být třeba jen z části takový cynik, jak se proslýchá. To by přece nemohl tak procítěně nazpívat svůj hit Nan´s Song z alba Escapology, který věnoval své milované babičce Betty: " I miss your love, I miss your touch, but I´m feeling you every day." Robbie navíc přímo zbožňuje svoji matku, díky které se dostal z bludného kruhu alkoholové a drogové závislosti. Byly totiž doby, kdy v jeho "zmrtvýchvstání" věřila jen ona, a on jí za to nikdy nepřestane být vděčný. Pro fanoušky bude zkrátka zelenooký Robbie se svým potutelným, rošťáckým úsměvem vždycky jen milým klučinou, který se načas ocitl mezi nesprávnými lidmi, kteří ho svedli na scestí. Jeho vizáž nezkrotného andílka mu razí cestu lidskými srdíčky, a když pak prohlásí, že touží po opravdové lásce, které by klidně obětoval veškéré své bohatství, kdo by ho nemiloval, že!?