Robbie Williams bude na Vánoce večeřet u Kylie Minogue

Autor: Roman <robbiewilliamswebzcz(at)centrum.cz>, Téma: Info 2006, Zdroj: 12. 11. 2006, novinky.cz, Vydáno dne: 21. 11. 2006

Britský pop idol Robbie Williams se letos na Vánoce nemusí bát samoty. Přestože nemá přítelkyni, k slavnostnímu štědrovečernímu stolu usedne po boku krásné ženy. Skončí u kolegyně Kylie Minogueové a její rodiny. Vedle Robbieho bude přítomen samozřejmě rovněž zpěvaččin přítel Olivier Martinez.

V prosinci bude britská pop star na turné v Austrálii. Kylie pak vystoupí na Robbieho posledním koncertu v Melbourne, odkud popová zpěvačka pochází.
"Robbie již dříve oznámil, že na Vánoce po skončení turné zůstane v Austrálii. A když o tom slyšela Kylie, nemohla se smířit s myšlenkou, že by trávil svátky sám nebo snad v hotelovém pokoji. Takže mu hned poslala pozvání, aby přijel k její rodině domů a povečeřel s nimi. Bude se těšit velmi milému přijetí od Minogueových, kteří tvoří opravdu velkou rodinu," svěřila zpěvaččina kamarádka britskému listu The Sun.
Williams nyní žije v Los Angeles, kam přesídlil z Anglie, aby zvýšil svou pěveckou popularitu za Atlantikem. Zatím se mu moc nedaří, stejně jako publikem je odmítán i americkými ženami.