Robbie Williams: Vzkřísím legendární ABBU!

Autor: KaTka5 <katka.strejckova(at)gmail.com>, Téma: Bulvár 2006, Zdroj: super.cz, 9.11.2006, Vydáno dne: 09. 11. 2006

Zpěvák Robbie Williams je nezmar! I když mu přátelé a i rodina radí odpočinek, on se údajně chystá oživit legendární švédskou skupinu ABBA.

„Ano, opravdu nás před časem oslovil. Robbie si chce společně s námi zazpívat některý z našich největších hitů,“ svěřila se jedna ze zpěvaček Anni-Frid Lyngstad německému týdeníku Focus. „Myslím, že je to docela zajímavý nápad. Vždyť Robbie je jeden z nejúspěšnějších popových zpěváků současnosti,“ dodává.

Úspěch Faktem je, že Robbie Williams i přes nejrůznější problémy, jakými byla například závislost na alkoholu, drogách nebo těžké deprese, se v prostředí šoubyznysu cítí jako ryba ve vodě. I když si často stěžuje na to, že se cítí „vysátý“ a bez energie, opak je pravdou. V posledních letech na co sáhne, to se mu daří. Nad jeho posledním albem Rudebox sice kritika ohrnuje nos, fanoušci jsou ale jiného názoru. Deska se totiž skvěle prodává a Robbie už horečně přemýšlí o další. Spolupráce veleúspěšného zpěváka a skupiny, která kralovala hitparádám v 70. a 80. letech, se jeví jako skvělý tah. Jen aby i tenhle pokus nezůstal stejně jako ty předtím jen zbožným přáním.