Robbieho 'Rudebox' je prodejní trhák

Autor: KaTka5 <katka.strejckova(at)gmail.com>, Téma: Rudebox, Zdroj: musicserver.cz, 20.9 2006, Vydáno dne: 20. 09. 2006

Po rádiové premiéře Robbieho singlu "Rudebox" koncem července, se tábory fanoušků rozštěpily na ty, kteří jsou Robbieho snaze proniknout na taneční parket nakloněni, a na ty, kteří tento počin odmítají.
Jak se ale zdá, první jmenovaná skupina je mnohem větší a díky skladbě "Rudebox" Robbie mnoho nových fanoušků dokonce získal. Svědčí o tom i prodejnost zmiňovaného singlu po prvním týdnu uvedení na trh. V Británii skladba vystartovala z nuly na čtvrté místo a aktuálně se drží na sedmém. V Rakousku se singl dostal do první pětky a vše nasvědčuje tomu, že v příštím týdnu vyskočí ještě výš. V Itálii singl vyskočil na druhou příčku, ale úplně nejlépe si vede v Německu a Švýcarsku, kde se "Rudebox" v prvním týdnu vyhřívá na místě nejvyšším, a porazil tak novinku teenagerských idolů Tokio Hotel "Der Letzte Tag". Robbie, o kterém se v minulém týdnu objevily nepodložené informace o frustraci z nezájmu o jeho taneční hudbu a tom, že plánuje druhé swingové album, v těchto dnech řeší dilema, kterou píseň vypustit z nové desky jako třetí. Druhým singlem bude v každém případě skladba "Lovelight", která vyjde 13. listopadu. Na oficiálních stránkách již dnes můžete nové video zhlédnout.