Robbie Williams rozjíždí nové stránky a kampaň s graffiti

Autor: Roman <robbiewilliamswebzcz(at)centrum.cz>, Téma: Info 2006, Zdroj: 02. 08. 2006, musicserver.cz, Vydáno dne: 02. 08. 2006

Na 4. září je naplánované vydání nového singlu Robbieho Williamse "Rudebox", který je první ochutnávkou z jeho nové desky "1974". Ta by měla vyjít v říjnu. Robbie pojal kampaň ke zmiňovanému singlu a desce velmi originálně a megalomansky.


Na nově zřízených stránkách www.rudebox74.com rozjel velkou soutěž, ve které mohou fandové vyhrát úžasné ceny, mimo jiné i osobní setkání s Robbiem. Další bláznivou záležitostí je možnost pro fanoušky, aby navrhli vlastní graffiti názvu nového singlu. Ty nejlepší výtvory se dostanou do galerie na zmiňovaných stránkách a budou též po zásluze oceněny. Hlavně si na těchto stránkách můžete i zmiňovaný singl poslechnout, popřípadě si bezplatně stáhnout jeden z remixů k písni "Rudebox", který se doposud objevuje pouze na neprodejných vinylech. Píseň "Rudebox" si odbyla svoji celosvětovou rádiovou premiéru již v pátek 21. července, tedy o tři dny dřív, než bylo původně v plánu. Fanoušky však rozdělila na dva tábory - jedni ji milují a pochvalují si Robbieho hudební posun, jiní považují skladbu za to nejhorší, co Robbie kdy udělal. Jak to celé dopadne, ukáží až v září čísla prodejnosti.