Robbie Williams se před sexem dopuje vitamínovými injekcemi

Autor: Roman <robbiewilliamswebzcz(at)centrum.cz>, Téma: Bulvár 2006, Zdroj: 12. 07. 2006, novinky.cz (díky robbies), Vydáno dne: 12. 07. 2006

Robbie Williams se netají tím, že si rád užije s fanynkami sex na jednu noc. Nyní na něj prasklo, že si před podobným vyžitím píchá vitamínovou injekci do zadku. Na zpěváka to prozradily čtyři fanynky, které si s ním užily vášnivou noc po jeho koncertech ve švédském Göteborgu.


GÖTEBORG - Robbie nyní brázdí svět v rámci svého turné Close Encounters. Vystoupení ho údajně natolik unavují, že si pokaždé musí dát večer oživující vitamínovou injekci, především před sexuálním dováděním, aby měl dostatek energie předvést, co v něm je. Píchá si ji do zadku. Během pobytu v Göteborgu si užil hned se čtyřmi dívkami. Během nedávného večera obšťastnil dvě sestry V sobotu 1. července se vyspal se dvěma sestrami, z nichž jedna s ním zůstala na hotelovém pokoji až do rána. V neděli poté odehrál druhý koncert a noc strávil s pětadvacetiletou studentkou medicíny Marií Annerstedtovou. Týden pak završil nocí s neznámou blondýnkou Dane. "Byli jsme vzhůru až do pěti do rána. Robbie se mě ptal, jestli jsem se někdy předváděla mužům jako sestřička. Vtipkoval o doktorech, ale po kompletní prohlídce bylo jeho tělo schopné akce," řekla novinářům Annerstedtová. Robbie odmítá jakékoliv spekulace o svém sexuálním životě komentovat s tím, že je "naprosto jeho věc, co dělá nebo nedělá po koncertech a v soukromém životě".