Libor Bouček probíral svatbu s Robbie Williamsem!

Autor: Katka Dohnalová <DohnalovaKatka(at)seznam.cz>, Téma: Info 2006, Zdroj: super.cz,Pátek 9.6. 2006, 17:00, Vydáno dne: 09. 06. 2006

Sen mnoha moderátorů a novinářů se splnil Liboru Boučkovi. Moderátor noční show VyVolených 2, hitparády televize Prima a Evropy 2 T-music se osobně setkal s hvězdou světového formátu Robbie Williamsem.


Jako jediný ve střední Evropě dostal šanci natočit pro T-music exklusivní rozhovor k vydání nové desky Robbieho Williamse. Předem o této návštěvě mnoha lidem neřekl. Bál se, aby takovou příležitost nezakřikl. Termín uskutečnění rozhovoru byl stanoven na 31. 5. 2006. „Seděl jsem v hotelovém apartmánu jednoho hotelu v Chelsea a čekal. Předpokládal jsem, že se muž, který se dostane na titulku každého bulváru na světě objeví minimálně s hodinovým zpožděním, doprovázen pěti členy ochranky, manažerkou, promotérkou, manikérkou, pedikérkou, řidičem a třemi kamarády,“ popisuje Bouček své pocity těsně před tím, než Robbie Williams vstoupil do místnosti, aby udělal exklusivní rozhovor. Jak sám Libor přiznal, připadal si jako bláznivý fanoušek. Kromě otázek si připravil také několik fotek, aby získal podpis pro své nejbližší, v jeho výbavě nechyběl ani foťák. „ Měl jsem foťák, abych do rodinného alba vlepil jeho tvář. Nikdy předtím jsem to neudělal ani s Cher, ani s Depeche Mode, ani s Mobym, ani se Stereo MC ani s Justinem. Ale Robbie je nejvíc, říkal jsem si, když jsem stále otvíral a zavíral víčko od fixky.“ směje se už dnes sympatický moderátor. Robbie Williams měl zpoždění, ale jen patnáct minut. Přišel pouze s manažerkou. Žádná ochranka, doprovodný tým vizážistů, apod. „Omluvil se, že jde pozdě a poděkoval mi, že jsem si udělal čas,“ popisuje dále Libor. Takto vstřícné chování by od takovéto hvězdy nečekal asi nikdo. Podpisy a fotografování mu bohužel hned na začátku zakázala manažerka. To ale na tomto unikátním zážitku nic nezměnilo. Libor Bouček si se zpěvákem povídal více než půl hodiny a témat bylo hodně. „Probrali jsme jeho odchod s Take That a bizarní přátelství s Noelem Gallegherem z Oasis, Guye Chamberse, naší fotbalovou reprezentaci, ze které jde údajně strach, jeho vyzváněcí melodii, jeho odpočinek, jeho touhu žít aspoň měsíc život Robbieho z bulváru, jeho a mojí svatbu, náš (tedy můj už ne) vozový park, sbírku jeho Brit awards i jeho věčně si stěžující matku. Smál se mým fórům, já až lehce teatrálně těm jeho, plácali jsme se po zádech a dívali jsme se do očí. Deset centimetrů od vás je muž, kterého vídáte na jeho koncertě, na který přijde 150000 lidí, pijete stejnou vodu a dýcháte společný vzduch. Nechci být patetický, ale byla to síla.“ vzpomíná Libor na setkání, které už asi nikdy z paměti nevymaže. Setkání těch dvou nebylo zřejmě poslední. Na Robbiem bylo vidět, že se opravdu dobře baví, což budete moci sami posoudit v jednom z příštích vydání hitparády T-Music. Při loučení zpěvák prohodil „My dva se ještě uvidíme.“ tím rozhovor skončil.