Robbie Williams koupil dům kvůli fotbalu

Autor: Roman <robbiewilliamswebzcz(at)centrum.cz>, Téma: Robbie a fotbal, Zdroj: 06. 03. 2006, super.cz, Vydáno dne: 07. 03. 2006

Robbie Williams si koupil v Los Angeles nový dům. Ten starý měl totiž malou zahradu a Robbie na ní nemohl hrát fotbal. „Robbie má prostě fotbal rád. On si ten dům koupil, jen aby si mohl vybudovat hřiště. Tu hru miluje a chybí mu, když není doma v Anglii. Tak si koupil velké sídlo, aby tam mohl stadion vybudovat,“ komentoval jeho rozhodnutí zpěvákův přítel pro včerejší britské vydání deníku The Sun.


Robbie je v Americe podle všeho velmi osamocený. „Fotbal na nové zahradě totiž hraje s prodavači z místních obchodů,“ napsal včera The Sun. Robbie dal za nový dům pět milionů liber. To je v přepočtu zhruba 22 milionů korun. Zahrada u domu je tak velká, že si Robbie může vybudovat hřiště, které bude stejně velké jako ta, na kterých se hraje ve skutečnosti. Minulý týden navíc Robbie Williams koupil v Británii fotbalové mužstvo Port Vale. Toto mužstvo je momentálně na 14. místě v League One, což je nižší anglická fotbalová liga.