Williams konečně našel tu pravou?

Autor: KaTka5 <katka.strejckova(at)gmail.com>, Téma: Robbie a ženy, Zdroj: 20.2.2006 bleskove.centrum.cz, Vydáno dne: 20. 02. 2006

Londýn - Slavný popový zpěvák Robbie Williams údajně našel novou lásku a tentokrát prý je to konečně ta pravá. Tvrdí to alespoň britský bulvární list Sunday Mirror. S odvoláním na nejmenovaného zpěvákova přítele list napsal, že Williams se zamiloval do americké hudebnice Lisy Leveridgeové. Muzikantka je přítelkyní Courtney Love, vdovy po Kurtu Cobainovi, legendárním frontmanovi skupiny Nirvana, a hraje také v její punkové skupině The Chelsea. Williams a Leveridgeová byli údajně opakovaně viděni spolu v Los Angeles a valentýnský večer strávili spolu při romantické večeři.


Podle citovaného zdroje Lisa Robbiemu "úplně popletla hlavu a on doufá, že konečně našel někoho, s nímž by mohl mít normální vztah". "Lisa zná showbyznys a bývala to dříve pořádná divoška. Takže mají hodně společného," říká nejmenovaný přítel. Williams si před nedávnem veřejně postěžoval, že ve svém postavení nemůže najít nikoho "normálního" a že už šest let nemá skutečnou přítelkyni.