Robbie Williams: Sex z lásky? Nikdy!

Autor: Roman <robbiewilliamswebzcz(at)centrum.cz>, Téma: Sex, Zdroj: 19. 10. 2005, super.cz (díky Peťce Krátké), Vydáno dne: 21. 10. 2005

Zpěvák Robbie Williams zatím nepoznal pravou lásku. Kolik měl ale žen, nedovede spočítat. „Nikdy jsem nebyl zamilovaný, ale moc bych si přál zažít ten pocit,“ řekl v nedávném rozhovoru Williams. Britský zpěvák připustil, že měl dlouhodobý vztah naposledy před šesti lety. Britský krasavec byl spojován s řadou krásných dívek, jako byla například zpěvačka Nicole Appleton, se kterou byl Robbie dokonce zasnoubený, či Rachel Hunter. Do žádné z dívek ale nebyl skutečně zamilovaný.


„Musel jsem si dát několik věcí ve svém životě do pořádku. Teď už jsem ale přesvědčený, že je ten správný čas na opravdový vztah,“ dodal bývalý člen chlapecké skupiny Take That, který se v minulosti potýkal se závislostí na alkoholu a drogách. „Jsem už pět let čistý a snad nic nebrání tomu začít s někým randit. Zatím ale nemůžu najít dívku mých snů,“ postěžoval si Robbie. Robbie Williams prodal svůj životní příběh jedné filmové společnosti, která jej chce brzy natočit.