Robbie Williams předvedl striptýz

Autor: Roman <robbiewilliamswebzcz(at)centrum.cz>, Téma: Bulvár 2005, Zdroj: 23. 08. 2005, novinky.cz, Vydáno dne: 24. 08. 2005

V soukromí koupelny se při ranním sprchování většina mužů cítí jako neodolatelná hvězda pop-music a prozpěvuje si z plných plic. Objevit se však v Adamově rouše a s mikrofonem v ruce na veřejnosti a svůj projev zopakovat, by se patrně žádný z nich neodvážil. Výjimku přestavuje britský zpěvák a idol dívčích srdcí Robbie Williams.


LONDÝN - Už v minulosti zpěvák prokázal na několika videoklipech, v nichž vystupoval jen velmi spoře oblečen, že zbytečným ostychem rozhodně netrpí. Přiznal rovněž, že v nahrávacím studiu už mnohokrát zpíval nahý. "Při práci na albu Escapology jsem si z legrace stáhl kalhoty," uvádí. "Přítomné to rozesmálo a já se smál s nimi." Při návštěvě jedné z londýnských restaurací zase přítomní skandovali "svléknout, svléknout" tak dlouho, že Robbie nakonec neodolal a předvedl striptýz. K velké lítosti přítomných žen však nikoli uprostřed lokálu, ale v odděleném salonku pro úzkou skupinku přátel.